originalqszi
2001.12.23
0
0
1678
Nos, kedves Mona,
Akarod, hogy mondjam????
Írj sokat! s kinek nem teszik,
Nyalja ki a költők seggit!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény:
Mona (1677)