ZöPö Creative Commons License 2001.12.19 0 0 38
"... mondván enyhítünk magunkon."

Azt hogy kell? Mert én már többször enyhítettem a szomjamat, utána persze könnyítettem magamon, de így a kettőt egyszerre... Nem is tudom.

Előzmény: oszibá (37)