Árú (ital) dömping a hajósi étteremben??
Folyó hó 16-án estefele Hajósról kifele jövet betértünk az útszéli zöld szőnyegezett étterembe, mondván enyhítünk magunkon.
Rendeltünk kávét, fröccsöt, rövidet, azaz szeretünk, volna.
Közölte a hölgy, hogy sajnos bor, az nincs, sem vörös, de fehér sem.
Elmondta, hogy előző este, egy csapodár társaság felzabálta az összes készletett, mind a hat üveggel.
Vasárnap lévén a Német származású tulaj pihen, és csak hétfőn szálija a következő heti adagot, mind a 12 üveget. (vegyesen)
Hölgy nagyon udvariasan kínálta a kétfajta sör választékot.
Kedves szesztestvérek, ne ide térjetek be, ha szomjasak vagytok.:-(((