elcondor Creative Commons License 2001.12.17 0 0 175
Az biztos,hogy azok a derbik nagyon jók voltak.De akkor az is előfordult(ami nagy csodának számított),hogy a Honvéd szektor megtelt és ilyenkor mi is ezerrel szurkoltunk és üvöltöttünk.Persze ez jórészt csak akkor fordult elő,amikor a focicsapat szurkolói is megjelentek.
Nekem most hirtelen az a meccs ugrik be,mikor a végén az Érsek a dudaszó pillanatában dobott egy triplát,de nem adták meg és ezzel nyert a Honvéd.Az is elég botrányszagú végjáték volt,mondjuk minket nem érdekelt annyira,mert ünnepeltük a győzelmet.
Szerintem csak akkor lehet Pesten újra jó csapat,ha a tegnapi harcos és lelkes MAFC-hoz érkezik egy-két rutinosabb húzoember.Szvsz erre nincs sok esély,mert mindenki inkább vidékre megy kosarazni,megfordult a tendencia,mert régen sokan a fővárosi csapatban látták a kiugrás lehetőségét.
Amúgy meg azt én sem értem,hogy miért ilyen kevés ember jár meccsekre.Azt meg főleg nem,hogy ha már ottvannak,mért nem szurkolnak.A Honvéd meccseken is ült mindenki,és tapsikolt mi meg jó esetben 20-an szurkoltunk.
Előzmény: kwest (174)