döcögi Creative Commons License 2001.12.14 0 0 68
Ha nem velem történik nem hiszem el. Most mondjátok, mit csináljon az ember egy 75-80 éves öregemberrel aki elkezdi verni a nyílt utcán??
Megyek az aluljáróban teljesen nyugodtan erre egy bácsi kilép az oszlop mögül de más irányba nézett mint ahogy indult és nekem jött. Csak éppenhogy összekoccoltunk nem volt semmi, még mondtam is, hogy bocs, pedig teljesen vétlen voltam. Mentem tovább, erre káromkodást, üvöltözést hallok a hátam mögül, ahogy hátranézek, az öreg már ott van mögöttem és már kaptam is egy k. nagy pofont. Akkora erővel vágott arcon, hogy még most is érzem az orrom egy kicsit!! Teljesen ledöbbentem, föltartottam a kezem, hogy védjem magam, és közben haladtam tovább, de a tata csak jött és ütötte a hátam. Már ott tartottam, hogy visszaütök vagy valami, de álljak le verekedni egy 80 éves emberrel?? Odalépett egy másik faszi, megpróbálta lefogni az öreget, de akkor meg azt kezdte el ütni. A másik fickó erre begurult és nekilökte a falnak erre odajött egy negyedik fazon, az meg a harmadikat kezdte el gyepálni "az öreget vered te barom?!" fekiáltással. Na én ennél a pontnál hagytam ott az egészet, már tiszta tömegverekedés volt, a tatának a földön a szemüvege, pofonok, lökdösődés. Hihetelen.