Robzon Creative Commons License 1999.03.05 0 0 65
Cucu!
Idézlek:
"Tulajdonképpen mirol van szó? Csak nem a tíz parancsolatról? Mert szerintem az nem évül el soha."

"A 'ne paráználkodj' szerintem nem tiltja a házastársoddal történo rendszeres, egésszséges, kimeríto stb. nemi életet."

"Nyolc évi közepesnek mondható szexuális életem után aztán megbeszéltük, hogy o most is nagyon szeret engem és nem bánja, ha van barátnom, mert o tudja, hogy neki nincs nagyobb szüksége a házas életre mint havonta egyszer. Úgyhogy 3 éve van egy barátnom, a hétvégéket többnyire nálunk tölti, de hármasban nem voltunk eddig, pedig pedzegetem."

"Szóval a korrektség a lényeg!"

Cucukám, ha IRL is ennyire tartod magad az alapelveidhez, akkor valóban nagyon korrekt lehetsz. :)

Vikóca!
Semmit. Tényleg vallásos ember 1 sincs itt, csak pár könnyen befolyásolható bárányka. Most játszunk olyat, hogy te vagy az elvakult keresztény, és akkor legalább vitázhatnánk 1 jót. :) Különben… ehhhh (Robzon legyint 1et.)
"Gyerekek! Használjatok gumit!" megnyilvánulásom, csak arra volt válasz amikor M23 praktikus szempontok szerint próbálta a 10 parancsolat örökérvényűségét magyarázni. Hát manapság már nem annyira praktikus.