Fulika Creative Commons License 2001.12.12 0 0 91
A kormány a fideszkormányt hírdeti, vagy a fidesz a fideszkormányt hírdeti, édesmindegy!
Ok: Az a leg vérlázítóbb az egészben, hogy az embereket teljesen hülyének, birkának nézik (és szomorú, hogy egy része az is). A feketére minden lelkiismeret furdalás nélkül kijelentik, hogy fehér (vagy addig "ütnek" amíg rájössz, jéééé, fehéredik). A fidesz eszköztára: komcsizás, bokros csomagozás, megfigyelési botrányozás (ez érdekes módon lecsengett), önreklám közpénzből, az elvek teljes félredobása. Ha lenne egy harmadik nagy párt, és az mszp kellene ahhoz, hogy kormányon maradjanak, még azt a koalíciót is meg tudnák magyarázni! De adott esetben az miép-ből is lehetnek öskomcsik, ez csak pillanatnyi érdek, és magyarázat kérdése!
Szerintem a fideszesek nagy része, és te Ok sem voltál sehol 30 évvel ezelőtt, mégis mindegyik tökéletesen tudja, ki kicsoda volt akkor, milyen rendszer volt. Én nem sírom vissza azt az időt, de ez a jobboldali diktatúra pont abba az irányba halad, és ebből sem kérek. Lehet, hogy a szocik között ülnek régi káderek, de talán már megtanulták a történelem során, hogy ma nem lehet úgy irányítani az embereket, és az országot, ahogy akkor 30 éve tették. Ezt a fityisz még nem tudja, és nem szeretném, ha újra az én bőrömön tanulnák meg!