szistipisti Creative Commons License 2001.12.08 0 0 503
Sziasztok!

Eléggé leállt ez a topik. Mi van? Mindenki a találkozón van? :-))) Van egy kis problémám. Nekem is kavar a rádióm a CD-ről való visszatérés után. Meg aztán azt sem tudom elviselni, hogy állandóan változik a hangszín, hangerő, sztereo stb mozgás közben. Ki fogom cseréltetni benne a fejegységet, de gyanítom, hogy az új sem lesz jobb. Ekkor mit tegyek? Ti szoltatok-e már ez ügyben a szervizben, vagy lehet, hogy mindenki hallgat mint a hal és a Peugeot szervizesek meg azt hiszik, hogy a 307-ben van a legjobb audio. Mert nekem úgy tűnt, amikor panaszkodtam a szervizben, hogy soha senki, meg mindenki meg van elégedve stb... Helyzet az, hogy ezt a szintet akármelyik kínai piacos modell meghaladja(már mint hangminőségben, mert szolgáltatásban tényleg szuper lenne). nem kéne beletörődni, mert ha konstrukcióhibás a cucc, akkor szerintem ezért felelni kell a gyártónak, de legalább jó volna ha ezt megtudnák!!! Egy ilyen fórumnak többek között ebben is volna az ereje. Szerintetek mit tegyek? Törődjek bele? Egyébként csak az audióval van problémám, a kocsi egyébként szuper. Az első fogyasztásom kb 9 liter, full város, full dugó, a többi hegyi út. Úgy, hogy elfogadhatónak tartom.