Cipó Creative Commons License 2001.11.28 0 0 11
Elolvastam és teljesen egyetértek Musaic 163/164-es hozzászólásával. Krisztusi szeretet nem övezi eme vitát. (mint semmilyen vitát sem)
Udvari folyton ilyen módon itélte el a hozzászólásaimat vagy fél éve. Mégsem alakult ki bennem egy "távozz tölem sántán" magatartás.
Azokat a hozzászólásait semmibe veszem. S minden topicban Úgy tekintek rá mintha nem is ö lenne hanem valaki akit még csak most ismerek meg.
Egyszerüen mindenki tudja hogy ö a fórum bolondja. Igy senki nem foglakozik vele. Ha ezt érzed Ah-val akkor te se tekints rá.

Mindazok mellett egy kicsit fel is fújod a dolgokat. Túlreagálod a semmit. Ha nem bírod a gyürödést akkor válj meg a fórumtól. Mint én is tettem bár más okból. 2 havonta visszanézek itt töltök pár napot ha van szabadidöm de azt is gyakran nem a val-fil-be hanem szaámtech v. Gitár fórumokban.

Szerintem ez a topic felesleges. S valamilyen szinten bizonyítja a szeretetlenséget.
Ne csak egyszer bocsáss meg AH-nak hanem hetvenszer hétszer.

Egyébként, hogy nehogy félreértsd: én egy szóval sem mondtam, hogy neked volt igazad a vitákban, se azt, hogy AH-nak. Ebben nem foglalok állást.
Viszont a vita haragot szül mondja az irás. S lám.
Szerintem jobb ha ez nem vitafórumként kezeled, hanem csak fórumként.

Saját magad moderáltasd ki ezt a topicot.

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy AH-nak és neked is nyugodtan lehetnek igaz Istetöl jövö álmai.