Shaft_ Creative Commons License 2001.11.26 0 0 707
Sziasztok! Ujra elek!

Lassankent kezdek magamratalalni. Nade lassuk, mi is tortent velem, miota legutoljara irtam. Elore lekotom, hogy innen-onnan szemezgetek a levelezesembol, igy nem biztos, hogy kerek egesz lesz, de nem hagyok ki semmit, remelem:

Szoval, egy aranyos eset: az egyetemen, egy hihetetlen kek szemu leanyzoval jarok egyutt laborra. Jol elvagyok vele, de semmi tobb (asszem ;]). Egyik orara nem tudtam bemenni, es a kov. alkalommal elkertem tole a fuzetet. Otthon olvasgatom, erre az elso mondaton fennakadt a szemem, amit azon a bizonyos oran irt:
"Shaft_, hol vagy?"
Es utana kezdte csak el a jegyzetelest... ;] Ez annyira jol esett, hogy majd elolvadtam ferfi letemre. Szoval azert a lanyoknak sem kell a szomszedba menni egy kis romantikaert...

Aztan a virag-ugyhoz hozzatartozik, hogy van aki ertekeli:
Egyutt tancoltam egy 16 ev koruli csajjal, 2 honapig, es en bevallom nagyon elveztem. Utolso oran kicsit unottan tancolt mar, elfaradtunk, en bezzeg mar elore somolyogtam, hogy mi fog tortenni. Aztan szepen megkoszontem, hogy a partnerem volt 2 honapig, es elrohantam. Fel egy szep feher rozsaert! Visszafutottam, es nekiadtam!
Ha mar lattatok fulig ero szajat, akkor neki az volt! Ugy orult neki, hogy majd' a nyakamba ugrott! Nekem csak hizott a majam, es vigyorogtam!
Hat igen, ilyenekert erdemes elni. ;P

A noi megerzesrol irta valaki:
"... szerintem egy hölgyemény - hacsak nem érzelmileg egy analfabéta - mérföldekkel előbb megérzi, hogy ha a másik nem beli barátja már másképp néz rá..."

Nos ebben tenyleg lehet valami. Igy tudatosan nem is figyeltem fel ra, de igy visszagondolva, valoban mashogy viselkedhettem Veraval, mint massal. Masreszt tortent egy erdekes esemeny a minap. A suliban kozos orank van egy Bogi nevezetu csajjal, es Veraval. Veget ert, tartottunk hazafele, Vera valamiert elorement egy kicsit. Ekkor Bogi odahajolt hozzam, es a fulembe sugva megkerdezte, hogy "ti most egyutt jartok?" vagy "O most a baratnod?", mar nem is emlekszem pontosan melyiket, de a lenyege egy s ugyanaz. Na itt megallt bennem az uto. Aztan talan kisse mergesen ravagtam egy kurta "nem"-et, es ennyiben maradtunk. Na itt az volt a problemam, hogy a lehetseges tobb millio kerdesbol, amit ilyenkor feltehet az ember, miert PONT ezt kerdezte meg egy kivulallo? Miert nem azt pl, hogy milyen ido van, nem, neki pont ezt kellett. Bevallom, elegge feldult a dolog. O nem tudott rola. Ennyire feltuno? Meg mindig? Honnan? Par napra ra megkerestem a csajt, es rakerdeztem, hogy mibol gondolta ezt. Es o azt mondta, hogy ahogy ranezek, ahogy banok vele, egyszeruen megerezte. Ez hihetetlen! Egy kicsit tobbet beszelgettunk, elmondtam neki ezt-azt, es latta, hogy el vagyok keseredve, erre megolelt! Ketszer is! Es bevallom, nagyon-nagyon jol esett!! Hogy milyen aranyos nok vannak meg a vilagon! Es gondoltam, akkor ha te igy, akkor en is. Vettem egy szep udvozlokartyat (persze vigyaztam, hogy veletlen se voros virag legyen rajta), es beleirtam az egyik versemet a baratsagrol, baratokrol. Es legkozelebb, amikor talalkoztunk, odaadtam neki. Es megint kaptam egy olelest! ;] Ezek az apro kis nuanszok az eletben, amiert erdemes elni, komolyan mondom...
Szoval, van ebben a noi megerzesben valami. Vagy csak mi, ferfiak vagyunk vakok.

Meg regebben irtam, hogy Veraval most olyan mas, mint regen, azaz, most bujik ugymond. Erdekes, hogy kerult, amikor tudta mar, hogy szeretem, utana mar nem nagyon maszkaltunk egyutt sehova, kinos csondek a beszelgetesben, nem nezett ram sose, en eroltettem a beszelgeteseket... nemtudom pontosan, de... kerult.
Most pedig, segitettem neki tanulni, alladoan csipkelodott, jatszadozott, direkt felhuzott egy picit, csacsog mindenfelerol, elkiser erre-arra, en is ot, kotetlenul beszelunk, most mar belenez a szemembe is (ettol fuggetlenul nem tudok szemezni vele), egyutt nezzuk a csajokat ;], ezt se tudom ragozni. Meg ilyenek, hogy 2 napig nem taliztunk, erre e-mailt ir (!), amire nem volt pelda kb fel eve, vagy meg tobb! Moziba hiv erre-arra, ilyenek...

Rowena kedves irta erre, hogy Vera lehet hogy tényleg jól érzi magát a baratjaval, de engem sem akar elveszteni, mint baratot. En gondoltam erre. De olyan furcsan jon ki most, nem? Kicsit kivulrol nezve komolyan ugy latszik, hogy ha "belerugok", akkor "dorgolodzik", amikor meg "simogatom", akkor meg "fúj".

Ezernyi szal kot ossze minket, a minap dobbentem ra. Annyira beleivodott az eletembe, hogy csak ugy nem tudom otthagyni, figyelmen kivul hagyni a tortenteket.
Mar megirtam ide regen, hogy tudom, hogy az lenne helyes, es jo, ha megbocsatanek nekik, orulnek hogy orulnek egymasnak, megtalaltak egymast (neha megy is), de nem vagyok ra kepes. Egyszeruen nem (mindig) tudom megcsinalni. Es ilyenkor szegyellem magam, hogy miert vagyok gonosz. Naivitas?
Nem igy mukodik a vilag, nemigaz?

Sokan ajanljak, hogy hagyjam abba az onmarcangolast, hagyjam abba Vera reakcioinak figyeleset, tenyleg probaljak meg csak baratkent viselkedni.
Probalom, probalom. Ugy erzem egyre nagyobb sikerrel. Talan ennek tudhato be, hogy ilyen velem most. A forum azert csaloka, mert altalaban akkor irok be, amikor ramjon az otperc, es az jon le az egeszbol, hogy allandoan ki vagyok borulva, pedig nem.

Neha mar asszem, nem vagyok normalis, annyira ragaszkodom hozza. Habar mostanaban erzem, hogy tavolodom. Plane, hogy felbukkant egy-ket uj holgy a lathataron.

Ezert is kezdtem el tancolni (mondtam mar?), de itt meg olyan problema jott elo, hogy olyat felkerni tancolni, aki nagyon tud, azt tok ciki, mert en még nem. Szerencsere van 3-4 csaj, akikkel ugy tunik most mar rendszeresen eljarok tancolni, es tudok gyakorolni, es ok ugyanolyan szinten vannak mint en.
Szoval jo ismerkedesre a tancolas szerintem. Meg kellemes is.
A masik, hogy ez - mint az egyetem is - egyfajta szuro, ugyanis aki mar tancolni akar, az mar olyan sik bunko nem lehet, legalabbis biztos normalisabb, mint azok, akik lemennek a dizsibe es jatszak az agyukat.

Az uj tancparom egy kedves jo koleszos baratnem, Judit. Hihetetlen jol erzem magam vele mindig, talan azert, mert olyan kozvetlen leanyzo. Mindenkinek, aki keri, segit onzetlenul, puszta szeretetbol. Ha lehet ilyet mondani, kicsit magamat latom benne. Peldaul, most volt golyabal par napja, es a vegen mar faradt volt, de azert meg kabatokert szaladt, embert faragott a sok reszeg ismerosbol es agyba dugta oket, terult-fordult... Ez nagyon tetszik nekem. En meg soha nem talalkoztam ilyen emberrel, mint o. Ezenfelul a legutobbi tancon olyan jol erezte magat, ugy orult, hogy elcipeltem oda, hogy megolelt (2x is!), es mondta nekem, hogy fantasztikusan erzi magat, es orul hogy eljott velem! Es ezzel engem is felporgetett, majd' kirobbantunk az energiatol, ugy sajnaltuk, amikor veget ert a tancora... ;] Regota nem ereztem magam olyan jol, mint akkor, es talan azota sem. Egy baj van vele, hogy sajnos van baratja, igaz, nemtudom hanyadan all vele. Mindenesetre nagyon jo vele.

Aztan tudjatok mi volt a golyabalon?
A koleszban tartottak, ami eleg lerobbant hely, de most sikerult ugy
kipofasitani, hogy egesz jol nezett ki. Nagyon sok ember volt, de ismeros, az nem sok. Az elejen tenferegtem mindenfele, csak neztem az embereket (es persze a leanyzokat is ;]), talalkoztam egy ismerossel, vele beszeltem, aztan egyszer csak odatoppant mellem Jucus, es
szabalyszeruen elrabolt az asztalukhoz, ahol a baratnojevel, Orsival es annak a batyjaval ultek. En meg egy jo ideig nem tudtam "felengedni", igy beszelgettunk errol-arrol, semmi kulonos. Tulajdonkepp vartam egy regi baratnem hivasat, hogy mikor mehetek erte kocsival, mert o
is szeretett volna jonni. Namarmost kuldott egy uzenetet, hogy meg sincs kedve eljonni. En meg negyed oran keresztul probaltam elerni, de nem vette fel. Na sebaj. Kozben osszefutottam egy-ket barattal, tobbek kozt Veraval is. Valahogy olyan kedvem volt, vagy nem is tudom mi utott
belem, ugy orultem, hogy latom, hogy nemcsak a szokasos puszi volt, hanem meg is oleltem! Es joool esett... Egyutt tancoltunk, jol ereztem magam. Talalkoztam egy regi szakkozepes osztalytarsammal, aki egy
elsos csajjal volt itt, es - mino veletlen - ot is ismertem (szoke kekszemu, uramisten). Csak az volt a baj, hogy a pali nem igazan mozdult ra a zenere, pedig jo volt. En pedig elkezdtem tancolni a csajjal, aki vette a lapot, es valami hihetetlen, mar-mar az erotikat surolo figurakat lejtettunk... Egyszoval jol ereztem magam. Jucival megbeszeltuk, ha lesz olyan zene, amire tudunk rendesen tancolni, akkor rohanunk es meg sem allunk, csak sajnos nem olyan zene ment. Igaz tancoltam veluk, de az nem az igazi. Parszor Orsival is egyedul maradtam, es ovele is jol elvoltam. Nem tudom ezt a nok hogy csinaljak, de valami nagyon eszbonto modon tudjak a hajukat razni... huh. ;P
Egyszoval tancoltam, ahol es akivel tudtam. Ennek ellenere nem igazan tudtam teljesen kikapcsolodni, haverok is hamar leleptek. Veraekat odahivtam Juciek asztalahoz, ott beszelgettunk, es a vegen ismet olelessel bucsuztam el tole... Mikor elmentek, Judit latta, hogy egy kicsit fanyar kepet vagtam, es ott vigasztalt, tok aranyos volt. Na mind1, kb ejjel 3 fele gondoltam en is, hogy ideje lelepnem, erre nem belefutok egy Bogi nevezetu leanyzoba, akivel nagyon joba vagyok. Na o elvonszolt tancolni, annak ellenere, hogy nekem igazan nem sok kedvem volt hozza, de aztan megiscsak rakaptam, es vagy fel oran keresztul
lejtettunk. Meg is jegyezte tanc kozben, milyen jol tancolok, bevallom jol esett. Plane meg az, hogy utana, miutan leultunk, szinten tett egy megjegyzest, hogy milyen jol all rajtam a zako. Persze en is dicsertem a ruhajat, hat mit ne mondjak, volt nemi dekoltazsa! ;] Aztan odamentunk ketten a masik haveromekhoz, akik kozul az egyik nocsabasz pali megprobalta tancra birni Bogit, de o nem akart vele. Mi meg kozben ott osszebujva beszelgettunk, nevetgeltunk, annyira lattam a palin, hogy eszi a fene, hogy ot nem erdekli a csaj... Egyebkent a holgyrol tudom, hogy van baratja, es nem is akartam tole semmit, de jol elvoltunk. Aztan ugy jott ki, hogy hajnali 6-ig elhulyeskedtuk az idot Bogival, aztan en mondtam, hogy bocsi, de alig allok a labamon, elkoszontem. Csak megjegyzem, hogy o is megolelt az este folyaman parszor, es elbucsuzaskor is... Nem tudom, ez egy ilyen nap volt.. ;]
Haverekat hazavittem kocsival, tobbek kozt a nocsabaszt is, aki egesz uton engem csesztetett, de en ezt kituntetesnek vettem, hehe.

Huu igy visszaolvasva egesz zavarosnak tunik, amit leirtam, de kb annyi volt a lenyege, hogy egesz jol ereztem magam, nagyon sok csajjal tancoltam, beszeltem, de oket mar ismertem, igazan nem tudtam ismerkedni ujakkal, rajottem, ez a fajta buli nem igazan az, ahol normalisan lehet csinalni, vagy csak nekem nem jon be.

Na ennyit a bulirol. Most fogok leveliras utan elmenni egy tancos szorakozohelyre, mostanaban oda szoktunk egypar baratommal lemenni. Ott rendes, tancolhato zeneket nyomatnak, kamatoztathatom szereny tanctudasomat. Na, annyit kell rola tudni, hogy oda lejar egy nagyon jo
baratom, es mindig hozza a hugat es annak a baratnojet, Nikit. Korulbelul ugy allnak a tanccal, mint en es oveluk nem gaz tancolni, nem egek be, mint a tobbiekkel, akiknek mar nagyon jol megy. Egyszoval elgyakorolgatunk es kozben jol erezzuk magunkat.
Mar a legelso alkalommal, amikor talalkoztam ezzel a Nikivel, mar ereztem koztunk valami feszultseget, es lattam, hogy nemcsak en vagyok igy vele, O is hasonlot erezhet. Sok apro jelekbol vontam ezt le.
Kb ott kezdodhetett igazan, amikor jott egy lassu tanc, es ennekem eszembejutott egy regi emlek (Veronika) es igencsak elszontyolodtam. Kimentem egy felreeso helyre, es csak bamultam elore... Erre odajott Niki, kezenfogott es elmentunk tancolni, felviditott. Egybol tudta, hogy no lehet a dologban, de nem arultam el tobbet. Mindenesetre jo
volt, hogy megvigasztalt. Aztan kesobbiekben, mas alkalmakkor is volt lassu tanc, es ilyenkor vele tancoltam. Ugy kepzeld el, hogy o mindig olyan kozel bujik hozzam, hogy talan egy papirlapot nem lehetne leejteni koztunk... En meg nem csinaltam semmit! Pedig egy szalmaszalat nem kellene keresztbetennem, hogy felreforditsam a fejem, es
megcsokoljam! Annyira latom rajta, hogy lepjek valamit...
Egy masik dolog, hogy amikor megerkeztunk a bulira, eljott egy 3. leanyzo is, es amig a tobbieknek koszontem, mintha fel fullel azt hallottam volna, hogy az uj csaj megkerdezi Nikikemet, hogy "O az?"
es o azt valaszolja, hogy "Igen". Nemtudom, hogy ez hallucinacio-e, de erdekes lenne.

Tulajdonkepp 1 nagyon nagy baja van: 15 eves! Ez igencsak gatol engem.

Erzek valamit koztunk, de nem tudom pontosan megfogalmazni, mit. Emellett nagyon szep arca van. A tobbit illetve felig meg gyerek, de felig mar felnovofelben van. Nalam (174 korul) par cm-el alacsonyabb, szokes-barnas haju, zoldes-szurkes szemu (kozelit a szoke-kekszemu etalonhoz). Olyan picike leanyzo, marmint ugy ertve, hogy vekony, karcsu. Aranyos. Imad tancolni, bolondozni. Nem tudom mi tetszik benne igazan... Talan az is kozrejatszik a dologban, hogy latszik rajta, hogy nem kozombos iranyomban. Ez azert valahol imponalo.

Egyebkent, kedd este elmentunk az egyik koleszba tancolni, ahol szinten jol elvoltunk, de semmi tobb. ELjott oda az egyik tankortarsunk is, es vele nagyon el lehet hulyulni, teljesen kozvetlen, igy ha valaki kivulrol latott minket, meg azt hihette, hogy koztunk van valami. Es belegondoltam, Niki mit vonhat le ebbol, de aztan hagytam a fenebe a
gondolatot, ugyanis most miert fogjam vissza magam, ha egyszer jol erzem igy magam? Hozza kell tenni, hogy azzal a csajjal nincs semmi koztunk. Kulonben is, valami homalyos, megfoghatatlan modon, a noket neha provokalni kell, kulonben nem leszunk erdekesek. Hiusag? Feltekenyseg? NA mind1. Aztan a vegere mar inkabb Nikivel beszelgettem, hogy ne legyen harag, vagy ilyesmi. A vegefele felkertem egy lassura, tancoltunk. Aztan a dj-szeruseg bemondta, hogy utolso szam jon, erre ujra elhivtam lassuzni, eljott. Aztan valamiert nem is az utolso volt, hanem jott egy raadas, igy 3x-orra is sikerult! ;] Az a csaj akirol beszeltem az elebb, tavolrol figyelt minket, es kesobb megjegyezte, hogy aranyosak vagyunk egyutt.. ;] Hajaj, nem tudom, nehem tudom mi lesz ebbol...

Meg mielott barki megszolna, azert elmondom, hogy nagyon elgondolkodtam, mit is csinaljak (vagy mit ne) ezzel a csajjal.
Arra jutottam, hogy jo lenne, ha lenne valaki, akire razudithatnam a szeretetemet, aki mellettem lenne, egy tars... de nem minden aron. Hogy tudnek a tukorbe nezni azok utan? Ugy ertve, hogy en elore tudom most, hogy Nikivel semmi komolyabbat nem akarok, de o meg lehet, hogy nem ezt akarja, hanem tobbet. Ez nagy felelosseg am! Nem beszelve arrol, hogy oolyan fiatal meg. Ez talan meg nagyobb erv, mint az elozo! Egyszeruen nem lehet ebbol semmi. ;[[
Az elet fintora, hogy amikor talalnek valakit, akivel kicsit is lehetne valami, kozbejon valami. Hihetetlen.

Megint ott tartok, ahol eddig is voltam. Sebaj, legalabb - mint latjatok - nem unatkozom, az biztos...

Hat ugy diohejban ennyit. Ha meg kihagytam valamit, akkor megirom kesobb. Aztan ti is irjatok!