mezga geza Creative Commons License 2001.11.21 0 0 404
Hat eleg erdekes...

Nem tudom mit szolna Leslie baratunk ha venne 4M -ert egy TV azt ha nem mukodik visszaviszi es megcsinaljak de csak fekete-feher lesz a kepe es aszongyak neki, hogy amig nem tudjak megcsinalni addig nezd ezt mert ez is mukodik.

A szervizeseket meg nem kell felteni egyik haverom meselte amikor meg marka szervizeben dolgozozzott es miket latot. Ott b@sztak at mindenkit ahol lehetett.Pl Ment egy csavo, hogy valami furcsa zorej jon a kipufogotol. Meghuztak rajta 1-2 csavart, hegezgettek 1 kicsit, lefujtak azt azmontak, hogy ki kellet cserelni ujra azt a muki meg perkalhatott. Ha keri a regi alkatreszt akkor adnak valami szart a raktarrol.

En is vittem a kocsim 60e szervizre, mar az is eleg erdekes volt, hogy 110e volt a szamla de, hogy 2 hetre ra kormanypersejt is kellet cserelni 20e-ert az mar egy kicsit gyanus. Azt is el tudom kebzelni, hogy 2 dolgot megcsinalnak 1 -et elrontanak igy biztositva a folyamatos munkat maguknak. Persze lehet, hogy nem ez az altalanos es csak en fogtam dehat nem altalanositok csak ilyen is van.

Bocs ha hosszu voltam.

Előzmény: Az Utolsó Európai (403)