Az Utolsó Európai Creative Commons License 2001.11.21 0 0 403
Minden Peugeot-s márkatárs figyelmébe ajánlom az alábbiakat.

A következő levelet kaptam emailben a mai nap:

"(általam egyáltalán nem tisztelt) ,,Az Utolsó Európai!!!”

Az Indexen közzétett 1151-dik hozzászólásod, töténeted, késztetett arra, hogy billentyűzetet ragadjak!!!
Egyébként nem szoktam hozzá szólni egyik topichoz sem, de most kényszerítve érzem magam, hogy írjak neked! Előre bocsájtom, hogy a Centrál Peugeot-hoz semmi közöm nincs! Annyi közöm van a szakmához, hogy egy márkaszerviz vevőszolgálat vezetője vagyok, és teljesen egyetértek a Centrál munkafelvevőjével! Mélységesen felháborító a stí-
lusod! Ha nem tudtad volna felvilágosítalak, hogy a nem működő elektromos tükröket is lehet
kézzel állítgatni, a tükörlapok kézzel való tologatásával ! Vagy esetleg nem volt olyan autód ami mechanikus tükrökkel volt szerelve? Már úgy jöttél a világra, hogy elektromos volt a kőbölcsőd is? Egyébként valóban nem jár (neked sem) csereautó ha rendeltetésszerű használatra alkalmas a gépkocsi! Márpedig ez a ,,hiba” nem gátolja a használhatóságot!!!
Attól, hogy valakinek 3 Peugeot-ja is van (lesz) a családban nem ok arra, hogy a magas lóról
beszéljen és írjon valakiről, valamiről!!!

Ennyi lett volna: Leslie (akinek igaz, csak egy 306-osa van) "

Az én válaszom:

"Kedves Leslie!

Leveledet itt nem kommentálom. Természetesen fölteszem az internetre a megfelelő topicokba, hogy lehetőleg minél több ember olvashassa.
Remélem, igazad biztos tudatában örömmel veszed ezt a hírt.

üdv
Az Utolsó Európai"