ChrisClay Creative Commons License 2001.11.15 0 0 132
Csákó!

Rosszul emléxel. Illetve nem teljesen pontosan.
Abban feltétlen igazad van,hogy a bajnokságunk évében is(!!!) játszottunk kétszeres hosszabbításos meccset a D.Gy. úton,(ekkor mán kettő nyusz volt ide)Gráczi tényleg felállt a büntetőkhöz,de nem hagyott ki egyet sem,mert-RÁ SEM DOBHATTA ŐKET!!
Ez x állásnál volt, fél másodperccel(!) a vége elött.
A BíRÓK "VISSZAFÚJTÁK"!!!!
TÉVÉMECCSEN!!!!
ÉLETEM LEXEBB CSALÁSAI KÖZÖTT TARTOM SZÁMON!
(persze,egy pesti vagy egy fehérvári biztos megmagyarázná,hogy csak köcsög körmendi reklamáló vagyok,de nem érdekel!)

Gondold el: egyszer már megadták a két büntit Gráczinak. Rákészül a 17 éves csákó,hogy megnyerje klubjának a magyar bajnokságot-Pesten-tévémeccsen,abban az időben,mikor már a Híradónak kellett volna mennie...(gondold el,hányan láthatták...).
A fejében lejátsza az egészet,vesz egy mély levegőt,kezében a labda....és ekkor "visszafújják" az egészet!
1000 körmendi(köztük én) pukkadt meg kishíján dühében!
Mind1,otthon levertük őket,és megnyertük a bajnokságot. (legalább lett egy kis pluszbevétele a klubnak...)

Vukazicsra úgy emléxem,mint egy eső-kelő,béna játékosra,Vukoszavljevics(hülye neve ellenére) viszont kitűnőt játszott az Olaj-Alba meccsen,ahol (pár körmendivel együtt) személyesen jelen voltam,és örültem a Szolnok győzelmének!

Ezzel együtt szerintem leveritek őket,mint a szöget!(én drukkolok)

A törökök? Az már kemény dió lesz!!!
A PTT Ankarával voltunk egy csoportban,itthon nyertünk,de idegenben nagyon ránkszámoltak!
Láttam felvételről a meccset,félelmetes ott a hangulat! (törököknél ez megszokott-imádom,ahogy szurkolnak)
Ott fel kell kötnötök azt a bizonyos fehérneműt...

Sok szerencsét!

Hajrá Körmend! (hajrá magyar kosárlabda)

Előzmény: Feribá04 (130)