lelkiismeret Creative Commons License 2001.11.14 0 0 15031
A kérdések pontosan ebben a sorrendben merültek fel bennem is, és sajna egyelőre csak a mikor a biztos: 2002. 03.23-án van a verseny, tehát gondolom előtte egy nappal. Azt már lehet tudni, hogy a rajt délben van, és 3 óra a szintidő. Tehát ha nem futó a sofőr, akkor gondolom legkésőbb 4-kor vissza lehetne indulni. Autóval mi kb 6-7 óra altt értünk ki, de ez busszal már a határok miatt is sokkal több idő. ( Állítólag a buszokat rendesen szivatják.-Főleg a magyarokat-főleg a szlovákok.)
Van egy-két öteletem, hogy hol kéne körülnézni árajánlatokért, de nagyon köszönöm a tatai sprinteseket is, megpróbálok velük is kapcsolatba lépni.
A mennyiértre pedig csak azt tudom mondani, hogy 15 EURO a nevezési díj, és ezen túl a lehető legkevesebbért, az ésszerűség határain belül( Nem akarok sem buszban, sem sátorban , sem parkban padon aludni:))
Ha van netán szervezési ötletetek, szívesen fogadom. És ha már felmerült, nézzük meg kit érdekelne a dolog:
PRÁGA, 2002.03.23.
Mosolygós,
mts(nagy busszal)
szaborob
rohamcsiga
Anikorunner(?)
lelkiismeret
nemnagyongyors

Még mielőtt valaki félreértene, én csak felmérem a lehetőségeket és az érdeklődést, de nem én szervezem az utat!!!De azért gyertek minnnnnél többbben!!!!!!

lelkiismeret/a nagyon lelkes

Előzmény: AnikoRunner (15030)