ChrisClay Creative Commons License 2001.11.14 0 0 122
A "másik ügy":
Nem Te vagy az első,aki nekem szegezi a kérdést:
Miért szidtuk a Körmend-Paks meccsen Fodor Gerit?

Ezt tőlem sok-sok körmendi is megkérdezi.(nem értem,miért,mintha én lennék a felelős...)

Nos: Én nem hallottam,hogy kórusban szidtuk volna Gerit. A ziccerénél kifütyültük,de ez szerintem természetes.
Sokan kérdezik,tehát valami tényleg lehet abban,hogy szidták Gergőt. Hangsúlyozom: SZIDTÁK,mert én egy szóval sem...
Valószínűleg lehettek bekiabálások,de én ezt nem hallhattam, a B-középben.
Cziglert szidtuk.+Mészárost. Már ezerszer megbeszéltük,hogy egyik sem ellenetek irányul. Ezt a két "urat",játszon akárhol is,ki fogjuk fújolni.

Geri anyuéknál érettségizett,voltam a szalagavatóján is,amúgy is sokat dumáltam vele,volt barátnőjét meg elég jól ismerem.

Mint írtam,én soha nem szidtam,azzal együtt kissé csalódtam benne,hogy elment Körmendről.
Teljesen megértem a döntését-kell a pénz,kell a váltás is.-de jobban tisztelem azokat,akik maradtak! ennyi,nem több!

Nem tartozik szorosan a témához,de utóbbi időben kissé "elszállt a srác",nekem úgy tűnik. Tett pár nagyon nagyképű megjegyzést,ami nekem különösen rosszul esett.
Hangsúlyozom,ez CSAK az én véleményem-biztos mások másképp látják.

Viszont megköszönném,ha leírnád,miket kiabáltak Gerire! Ez nem mazochizmus,csak most már nagyon furdal a kiváncsiság: ha legközelebb is kérdőre vonnak ez ügyben,legalább hadd tudjam a tényállást...

Más.
Hallottam,voltak a nyáron nálatok devilses tagok!
Én örülök ennek(is)!
remélem,megmarad a korrekt kapcsolat a két tábor között!
Ma sok sikert nektek az oroszok ellen!

Hajrá magyarok!!!

Előzmény: Feribá04 (120)