Macimedve Creative Commons License 2001.11.12 0 0 170
A probléma leírásakor rosszul fogalmaztam, de utána a termék-meghatározás már helyes volt: természetesen nem a polírozót hanem az autóápolót használtam, amit a Prevent kifejezetten új autókhoz javasol. (Metálhoz is) Az autóm kb. egy éves, kifogástalan állapotú.
A szavatosság rendben, a terméket valamikor a tavasszal gyártották, 2 évig áll el. Tárolási gond nem lehet, csak fagyveszélyt említ a doksi, a gyártás ideje óta ilyesmi nem volt kis hazánkban.....
Mindent előírásosan csináltam. Jól felráztam és az udvaron políroztam, kellemes tizenvalahány fokos hőmérsékleten. Mikor láttam, hogy gáz van, először a napsütésre tippeltem bár a használati utasításban –sok egyéb vaxszal ellentétben- nincs erre utaló kitétel. Meg hát a novemberi bágyadt nap..... Ez még a kifejezetten „napérzékeny” vaxokat sem szokta zavarni.
Utána beálltam a fűtött garázsomba, és folytattam, de ott is ugyanaz.

Itt a topicban többen is emlegették már a problémát, meg a neten máshol is olvastam ilyesmit. Nem hittem a híreknek, mert korábban nem volt bajom az anyaggal. Valszeg ezután sem lesz, mert eldobom olyan messzire, amennyire csak tudom, és veszek valami használhatót....... Nem hiszem el, hogy egy tisztességesen tesztelt és előírás szerinti gyártástechnológiával gyártott anyaggal ilyen gondok lehetnek. Vagy bejött valami jó kis spórolás.... Használjunk jó olcsó alapanyagot a régi helyett, aztán a tesztelés elmaradt.... Nagyon-nagyon nagyot csalódtam a Preventben:-(((((((((((
Ezek után hogyan bízzon az ember olyan anyagaikban, amin esetleg az élete múlik, mint pl. a fékfolyadék? SZVSZ főleg ilyen okok miatt szorulnak ki az egyébként jó hazai termékek a piacról.....

Előzmény: absolution (169)