óbester Creative Commons License 2001.11.09 0 0 63
Aggyonisten, Humorista Úr!

"Már tiz éve is meg akartam kérdezni valakitől aki úgy ismeri Boros úrat, mint te,"

Jajjjj, ki kell ábrándítanom Téged. Nem ismerem a volt belügyminiszter/miniszterelnök "úrat". Csak olykor életrajzokat is olvasgatok.

"hogy mi indokolta, hogy Antal Imre egy párton kivüli, "nem kimondottan stratégiai jelentőségű - áruforgalmi igazgatói állásban lévő vendéglátost belügyminiszternek."

Nagyon jó fej vagy! Ha gondolod, kinevezlek belügyminiszteremmé! Antal Imre szerintem már nem lenne jó miniszterelnök, a humora sem a régi, meg aegy idő óta csak az orrát növeszti a sok tüzesvízzel.

Bizosan Antall Józsefre gondoltál. Ez esetben figyelmeztetlek, hogy nézesd meg magad egy grafológus-pszichiáter konzíliummal: vélhetően súlyos EDCIS -ben (End-Double-Consonant Inability Syndrome, Záró Kettőzött Mássalhangzó Képtelenség Tünetegyüttes) (is) szenvedsz.
Antall
Boross

Aggódok érted!

"Milyen kapcsolatban lehetett Antal és Boros úr?"
Szerintem rohadt szar kapcsolatban voltak, direkt azért nevezte ki, mert utálták egymást.

Egyébként Boross '89-től már nem volt "áruforgalmi igazgatói állásban lévő vendéglátos". Attól kezdve ugyanis nyugdíjas volt! Egyébként meg Boross jogászként végzett '51-ben.

óbester

Előzmény: texaner (59)