villma Creative Commons License 2001.11.07 0 0 1675
Tudod Te azt jól!

Odaütötted az orrod,
ami nem rád tartozik.
Az egészségügy topicjában
játszott ugyan ez a nick.

A kézcsókot elfogadom,
és köszönöm, mert jár nekem:-)
Te meg fogadd békülékeny,
elbúcsúzó üdvözletem.

Előzmény: originalqszi (1674)