villma
2001.11.07
|
|
0 0
1675
|
Tudod Te azt jól!
Odaütötted az orrod,
ami nem rád tartozik.
Az egészségügy topicjában
játszott ugyan ez a nick.
A kézcsókot elfogadom,
és köszönöm, mert jár nekem:-)
Te meg fogadd békülékeny,
elbúcsúzó üdvözletem. |
Előzmény: originalqszi (1674)
|
|