deplady Creative Commons License 2001.11.04 0 0 371
Kedves Cillit! Te miota nem dolgozol, mivel toltod az idodet otthon, van tarsasagod? En sajna mar tobbszor voltam depis, de ilyen hosszu ideig meg nem. Tobb helyen is dolgoztam teljes erobedobassal, a baratnoim is onnan kerultek ki, de el is maradtak. Igy teljesen egyedul vagyok, ill. a gyerekeim itt vannak de a betegsegem miatt nem tudok odafigyelni rajuk, nem tudok annyi szeretetet adni. Tobbszor is nagyon kozel alltam egy allashoz, olyankor jobban leszek, azutan elutasitanak es puff visszaesek. Holnap elkezdek egy angol tanfolyamot, a Munkaugyi Hivatal fizeti, de szerintem minel tobb ido elmegy, annal nehezebb lesz elhelyezkedni. Mar az onbizalmam is padlon van, sok embertol felek.

Kedves Platania! Orulok, hogy irtal, a Litium valoban bipolaris dep.-ra van, nekem manias dep.-om van 15 eve. (a papamnak is ez volt). Ezzel egyutt, egyetem ota majdnem vegig folyamatosan dolgoztam, most eloszor ez a hosszu kimaradas, 2 honapig korhazban is voltam. Szorongasra a Rivotrilt kapom, de az csak 30 percig hat ram. Ongyilkossagi gondolataim nincsenek, csak teljesen celtalannak erzem az eletem, nem tudom mi ertelme van az egesznek.

Előzmény: Cillit (368)