dac444
2001.11.01
|
|
0 0
8
|
Sziasztok!
Nem tudja esetleg valaki, hogy a teljes cd-s linuxos Heroes 3-at honnan lehetne megrendelni? A Linuxvilag-tol mar megtortent, de nincsen nekik es nem is lesz, szoval mas oldal (lehetoleg magyar) vagy bolt erdekelne. Elore is koszi... |
|