Prospero_ Creative Commons License 2001.10.31 0 0 441
Nocsak, nocsak. ZZZZ. Kedvelem az olyan embereket, akik mindenféle bővebb ismeretség nélkül tudnak a másikra "ráhuzni" vmiféle tulajdonságot. Kisfiu....hmmm
Talán ne tévesszük össze a dolgokat. Én kérdéseket tettem fel, és dolgokat feszegettem amik általános dolgok és általános érvényűek. Csak azért, hogy tudjam ki hogy reagál a feltett kérdésekre, gondolatokra.

Na mármost, a feltett kérdések és gondolatok nem biztos, hogy teljesen az én véleményemet és tapasztalataimat tükrözik, csupán a hatás kedvéért, kiváncsiságból felvettet dolgok.
Azt hiszem személyes dolgot nem vittem még bele a dologba, nem éreztettem nekem mi a vágyam és kire/mire vágyok. De hát Te már régi fórumos vagy, neked ez nagyon mehet.:))) Kedves Tanárnéni, annak ellenére, hogy még koromat sem tudod(!!!), szeretnék figyelni tanitó szándékú ismereteidre. Ami kicsit több, mint két sorban merül ki véleményem szerint.

Szóval ne tévesszük össze a személyes vágyakat/és a topikban felvetett dolgokat. A kettő nem ua.

Amugy nekem is szimpatikus bárki aki érdemben hozzászól a témához. Mégha vitatkozom is dolgokkal.

Előzmény: ZZZZZZZZZZZ (440)