marcis Creative Commons License 2001.10.30 0 0 160
Sziasztok!

Megvan!!! R. Gordon a 31-es autót vezeti jövőre. Childresst lenyűgözte a srác (végül is "csak" 35 helyet jött előre), azt mondta, hogy Tim Richmondra emlékezteti őt. Remélem jövőre lecsillapodik és végig bírni fogja a versenytávokat. /Alex6: ugye ez volt az a győzelme az indycarban, mikor mindenki kiment a végén tankolni, ő meg maradt? Embert nem láttam még úgy örülni./

Visszatérve a festésekre: #31 is jól néz ki :) . Nekem a Busch széria autói valahogy színesebbnek tűnnek, ott némelyik autó tényleg nagyon állat.

Reálisan nézve nem sok esélyét látom annak, hogy a bristoli katlanban nézhessem a srácokat. Ez NEM azt jelenti, hogy lemondtam róla. Amit tudok: 1 jegy 200 dolcsi is lehet, hónapokkal (Daytonaban 1 évvel) előtte le kell foglalni a helyet..., "csak" 140 ezer néző fér el és ott aztán mindig teltház van. Idén az all star gálán Charlotte-ban viszont alig voltak nézők, meg is lepődtem rajta.

Talán Rusty Fan Gordon-barát ismerőse tudna infóval szolgálni. Kérlek Rusty Fan légy szíves írj nekem e-mailt!