ADAM17 Creative Commons License 2001.10.26 0 0 1051
HAJRÁ MAGYAROK!!!

Gratulalok Gelleinek es sok sikert kivanok neki!
Ugyanezt tennem, ha Egervari v. Nyilasi "nyert" volna.
Az azonban teny, hogy en Gelleinek drukkoltam, es orulok, hogy o futott be.

Nyilasi alabb szereplo nyilatkozata nagyon szimpatikus, de olvastam valahol egy masikat is, ahol picit furan felveti, hogy nem erti egyaltalan hogy kerult o kalapba. A szavai ugy hagzanak szamomra, mintha bantana, hogy feleselegesen belekavartak, aztan meg nem ot valasztottak. Valoszinuleg nagyon nagy orom lett volna szamara, ha megkapja a lehetoseget (amire egyebkent meg ujra nyilhat esely), igy termeszetesen megertem a csalodottsagat. Dehat azt o is tudomasul vehetne, hogy ilyenkor alt. tobb jelolt van, aki kozul 1 fut be.

Ezt Egervari is tudomasul vehetne, aki emberileg elottem leszerepelt, bar o korabban is szolgalt mar szamomra unszimpatikus nyilatkozatokkal, mindig is "tele volt onbizalommal".

Egyebkent igen, Egervarinak asszem tenyleg sokkal jobb eredmenyei vannak klubcsapatoknal szamszeruen, tisztelem is az eredmenyeit, s pl. ez alapjan akar ot is valaszthattak volna.

De nyilvan mas szempontokat is figyelembe vettek, es osszesitesben Gelleit talaltak a legalkalmasabbnak, ahogy mas szavazok Nyilasit, Egervarit vagy mast talaltak volna.

No Gelleirol meg annyit, hogy en emberileg(!), szakmailag is nagyra tartom, s ahogy sokan mondtak mar elottem, remek pedagogus.
A klubcsapatainal is ert el remek eredmenyeket, pl. egy 3. hely is lehet adott korulmenyek kozott szakmailag kivalo, mi az hogy! A jo jatek se parosul raadasul mindig eredmenyesseggel.
Masreszt a valogatott kicsit mas, mint egy klub.
Szerintem kluboknal is nagyon jol dolgozott, s bizom benne, hogy a valogatottnal meg sikeresebb lesz, es egy jo valogatottat kovacsol ossze.

Az utapotlascsapatnal vegzett munkajat folytathatja most a kirakatban, remelhetoleg jo jatekkal mutatkozik be a csapata novemberben.

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!