kakukktojci Creative Commons License 2001.10.25 0 0 254
Szia knbm!

A riasztós témával kapcsolatban kérdeznélek szintén. Az én P307-esembe is egy Laserline riasztót szerelt be a szakszervíz. Ezt adták bónuszként az autóhoz, sőt úgy csináltak mintha jobb lenne, mint a gyári. Azzal dobálóztak, hogy 50-60 ezer Ft között van az ára. Pontos típust nem tudok, mert a szerelővel nem sikerült beszélnem, a hozzáadott A4-es leírás pedig 989-974 típusokhoz szól. A technikai részéhez a riasztónak nem értek, de hogy nem működik rendesen az biztos. Már többször beriasztott minden ok nélkül, illetve a leírás szerint kellene lennie ultrahangos érzékelőnek is. Hát én kapálózhattam a nyitott ablakon keresztül beriasztott állapotban nem történt semmi. Arról nem is beszélve, hogy szerintem egy ilyen árú riasztónak az elektromos ablakokat is zárnia kellene. Erről van valami tapasztalatod? Illetve szerinted elképzelhető-e, hogy a szakszerviz kicserélje gyárira, mivel ez nem kompatibilis az autóval? Nekem semmilyen papirt nem mutattak, igaz, hogy elég hamar rendeltem az autót. A gyári riasztó zárja az ablakokat, akkor is ha csak elöl villanyos?

Köszi,
kakukktojci

Előzmény: knbm (252)