Thernitibi Creative Commons License 2001.10.22 0 0 78
Fidesz valamelyik politikai államtitkára a parlamentben egy kérdésre tájékoztatta a nagyérdeműt, hogy a Szeged-Budapes közötti sávszélesség, valamint a gyorsaság 3000x lett nagyobb, mint a szocialista kormány idején volt.
Na most hogy van ez?

Kedves Kury

Azért én, és a Mijo "örülünk", hogy jó nektek.

Előzmény: Kury (76)