Thernitibi
2001.10.22
|
|
0 0
78
|
Fidesz valamelyik politikai államtitkára a parlamentben egy kérdésre tájékoztatta a nagyérdeműt, hogy a Szeged-Budapes közötti sávszélesség, valamint a gyorsaság 3000x lett nagyobb, mint a szocialista kormány idején volt.
Na most hogy van ez?
Kedves Kury
Azért én, és a Mijo "örülünk", hogy jó nektek. |
Előzmény: Kury (76)
|
|