arab tenorista Creative Commons License 2001.10.16 0 0 38
Igaz, a Private mindig ugyanaz, de jobb, mint a semmi. Sajna Fashion TV errefele nincs.

Szerintem, kissé önző dolog csak a saját élvezetet keresni, bár biztos egyszerűbb betolni a rudat, aztán egy perc után a falnak fordulni. Bár attól is függ ki a partner. Az előző (8 éve) nem sokat jelentett, nem is tudom miért jártam vele. Talán csak azért, mert a réparángatásnál még mindig jobb volt. Párszor én is megcsináltam ezt az önző akciót.
Ez a mostani valahogy más, nem tudnám megtenni vele.

Az animal szerintem elég érdekes, a szado-mazo engem sem érdekel. Szégyen ide vagy oda elég perverznek érzem magam, azt is mondhatnám, hogy a szado-mazo kivételével minden érdekel(ne). :)
Túl szelíd vagyok ahhoz, hogy valakinek fájdalmat okozzak. Azt meg főleg nem szeretném, ha engem bántana valaki. :)

Valóban jobbak az élethű nők, a mesterkélt, unottképű kamerába bámuló barbie-kkal szemben.
Egyelőre maradok a Private-nál, meg méginkább az új barátnőnél, remélem sikerül előbb utóbb rávenni egy két különleges dologra. ;)
De egyelőre be kell avatni, mert teljesen tapasztalatlan (szűz), félek is egy kicsit, mert még sosem csináltam ilyesmit Szerencsére eléggé forróvérűnek tűnik így a 2. randi után. ;)

Előzmény: szemmellato (36)