szalka Creative Commons License 2001.10.16 0 0 52
Lehet, hogy ez a noknek jobban megy :-)))
A hetvegen vettunk meg a lakasunk teljes felszereleset az utolso szogig az IKEA-ban es semmi problemank nem volt. A berendezesben egy ebedloasztal szekekkel, egy polcrendszer, egy irodasarok + irodaszek, egy kanape (kihuzhato) + 2 db 2-fiokos ejjeliszekreny es egy LACK asztal(cool),egy tv tarto. Agynemu, agynemuhuzat, szonyeg, edenykeszlet, poharkeszlet, evoeszkozkeszlet, tanyerkeszlet, + az ossze kis aprosag(beepitett szekrenypolc, lampak, okossagok). Szoval egy masfel szobas lakas full felszereleset a nullarol. Miutan hazhozszallitas este 9-kor jott meg(ekkora volt megbeszelve) egybol nekiestunka kedvesemmel ejjel 2-ig megvoltunk a nagy reszevel. Nehany dologrol rajottunk, hogy elfelejtettuk megvenni ezert azok masnapra maradtak. Masnap delelott visszavittuk, amit elcseztrunk beszereztuk a maradekot amit kihagytunk (az ilyen ugye az egyen hiaba). Azutan masnap estere minden kesz volt, ugy hogy a delutan nagyreszet a kedves mar az erkelyen sorozve toltotte :-)) Szoval 1 nap alatt 2-en megvoltunk kenyelmesen az egesszel. A legproblemasabb darab nekunk a fiokos ejjeliszekreny volt, megis 1 ora alatt nekem no letemre sikerult a szegelest atadtam a paromnak:-))
De az IKEA mar a cuccaibol is latszik, nem a meglett kenyelmet szereto kezugyessegegel nem rendelkezo gazdag csaladok butora. Hanem a fiataloke ezt tukrozi a stilusa a cuccoknak a szinvilaga es fokepp az ara, amit csak ugy lehet ilyen szinten tartani, ha onmagad allitod ossze, te fested-/lakkozod le, te irod ossze a reszeit stb.
Akinek nincs ehhez turelme, ugyessege es ennel kenyelmesebb es megteheti, az vasaroljon olyan helyen ahol a segget is kinyaljak 3-szor annyiert.
Szerintem ha minoseg/ar viszonylatat nezzuk akkor kifejezetten jo.
Előzmény: Kitty (51)