marcis Creative Commons License 2001.10.15 0 0 138
Sziasztok!

Egy évvel ezelőtt ezen a napon aratta DALE EARNHARDT bámulatos 76. győzelmét a talladegai oválon. 4 körrel a vége előtt a 17. helyen nyomult a "megfélemlítő", majd ránehezedett a gázpedálra és 1 tizeddel nyert az első győzelme felé hajtó Kenny Wallace előtt. Vajon mikor láthatok legközelebb ilyen csodát...?...?...

Más. Martinsville - "rain must fall", de legalább LaJoie nyert a Busch-ban. És MARCIS elrajtol!!! a 25. helyről : ). Persze most is valamelyik "állat" nekimegy majd, mint Talladegában, mikor 7. volt, de azért én szorítok neki. Valakinek utolsónak is kell lenni, nem? Egyébként én már annak is tudok örülni, hogy idén Brett Bodine minden futamon elindult (hogy ne csak mindig a nagyokról essék szó).

Kedves RodRigo! A számítógépes játékról annyit, hogy 100%-os szimulációban (a versenytáv is 100%) mentem bajnokságot, szenvedés volt, de Poconoban nyertem :). Az újságcikkeket inkább hagyjuk (mit várjak el az NS-től, ha Tyrell futamgyőzelmeire is rosszul emlékeznek, és az F1). Neked melyik versenyek vannak meg videón? Esetleg nincs meg az 50 éves jubileumra készült film (asszem Jason Priestly benne a narrátor), melyben Earnhardttal is beszélgetnek? Szóval videogyűjteményedről írhatnál bővebben. Mielőtt elutaznál Bristolba, szólj, csatlakoznék (baromi drága a jegy, de nem lehet kihagyni). Van még egy-két hasonló tervem...

#71 <- úgyis már csak 2x tehetem meg