ADAM17 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 1003
HAJRÁ MAGYAROK!!!

Igen, Professzor Ur,
en egy nyomorek divatdrukker vagyok, egyebkent a heten asszem 14,5 uj csapatom lett, de mar kovetni sem tudom.

Egyebkent nem feltetlenul itelem el azokat, akik soteten latjak a magyar focit, es en is sok problemaval egyetertek, meg nem orulok a 4. helynek sem, stb. Neha inkabb egyszeruen sajnalom azokat a magyar focidrukkereket, akik minimalis jot is alig-alig kepesek eszrevenni, hisz a helyukbe kepzelve magam szornyu lehet nekik, tenyleg.

De azert neha elegem van a szutykolasbol, es ilyenkor leirom, hogy en hogy lattam a meccset.
Hegyi Ivannak neha van nemi igaza, de mar ritkan veszem a faradsagot, hogy elolvassam, mert nem ertekelem nagyra az olyan embereket, akik a jot iszonyu ritkan latjak, es mindenbol, a jo dolgokbol is csak a legalantasabb kovetkezteteseket kepesek levonni, folyamatosan mocskoljak a magyar focit, szinte mindenbe belemagyarazzak, hogy sz.r, f.s, aminek koze van a magyar focihoz.
Ha mindezt teszi valaki raadasul ujsagirokent, akkor ezzel a porig alazassal kivaloan alkalmas a hangulat, a kozeg alakitasara.
Ezzel maga is egyre inkabb aktiv reszeseve valik a rossz eredmenyeknek.
Mikozben azzal jonnek, hogy a bizakodas hamis remenykeltes lenne, meg az igazsagot kell leirni, mondvan, az o totalis fikazasuk az igazsag, s raadaskent esetleg felhaborodnak azon, hogy felmerul, ok is hibasak (Ja, miattunk kapott ki a csapat, ill. ilyen rossz a klubfoci? Mi rugtuk a szabadrugasgolt is talan?), ekozben ironikusan foldbe tipro irasaikkal igencsak aktiv reszesei az eredmenyeknek.

Igen, valtozatlanul igy latom, ugyhogy hagyjanak engem a Hegyi-fele ujsagirokkal, nagyon eleg volt beloluk.

Adam, a provokator(?)

HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ, MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!