McFart Creative Commons License 2001.10.09 0 0 90
nobodybuilder...
en mondjuk nagyobb darab vagyok, de eccer nekem is tele lett a tokom a szomszed nyanyaval, mert allandoan figyelt, lesett meg minden.
egyik este, mar sotet volt, atmentem hozza adidasba atletatrikoba napszemuvegbe. azt elbeszelgettem vele

- na nyanya, mi koll maganak, bazmeg?
- ???
- baratnom mondja, hogy maganak valami problemaja van, bazmeg
- ???
- sunnyog, lesekszik, meg ilyesmi, bazmeg
- en, nem. en sosem.
- najovan bazmeg, latom magam nem olyan ven kurva mint amasik szomszed, magaval lehet beszelni.
- (ekkormarcsak lesett a no, mert orditottam mint az allat)
- merha eccer elkapom hogy lesekszik, kifingatom mind a ket macskajat, de ha nagyon felidegesit atjovok az exkavatorral es rendetrakok. Ertjuk egymast bazmeg?
- jaja...

masik eset egy masik alberletben
alattunk lako rinya, mindeg pofazott valamiert, dobogunk, hangos a teve meg mittudomen. eccer latom felujitjak a lakast, namondom ez fasza
feljon a no ordit, meg minden. Amugy szimpla buli volt (evente elefordul egyszer ketszer) kb este 8 ora. panaszkodik megh minden, mondom neki mama 2 perce van hjogy eltakarodjon. Mondja tovabb. mama most vettem mosogeopet. Mondja tovabb. Bebasztam az ajtot az orra elott. MOndjuk teljesen veletylenul 4 szer aztattam el a mosogeppel:) Az a slag mindig leesett a kad szelerol...

Előzmény: nobodybuilder (7)