Stoner Creative Commons License 2001.10.08 0 0 339
Kedves Wunde!
Te már igazi spíler vagy! Nem véletlen, hogy ebbe a topicba toppantál. Itt a lélekről lenne szó, és nem is én kezdtem el. A témagazda halkan lelépett. A test a lélek temploma. Így azért már érthető, hogy a lelkükkel felelősen foglalkozók miért találják meg ezt a tiszta táplálkozási módot. Van egy topicom (Egészség-receptek) Ebben még nem találkoztam ilyen haladó vegetáriánussal. (Vagy valami ilyesmi) Több kérdés is volt, amit lehet hogy nem tudok gyorsan megválaszolni, mert 10 perc múlva órát tartok. Az ecet alkoholszármazék és májkárosító. A vércsoport szerinti táplálkozás felfedezője és kidolgozója egy amerikai orvos. D'Adamo. Az állati alkatrészeket is belevette a rendszerébe. Ez specilális immunrezisztens fehérjékről, a LEKTIN-ekről szól. Ezek vannak az állati, de a növényi ételek között is. Attól, hogy valakinek lektin szempontból a birka jó lenne, egyébként pedig ezer okból nem, az ilyen táplálkozás ugyanúgy civilizációs huncutság, mint a biodisznó és társai. Azonban, a növények között is vannak veszélyes lektinek, akiknek nem illik hozzájuk a vércsoportjuk. Pl a paradicsom az A és B vércsoportúak számára mérgező növény. A rossz lektinek összetapasztják a sejteket, így a vérlemezkéket is. Az ismeretlen rosszérzések és betegségek, gyulladások ilyenektől is lehetnek.
Örülök a kérdéseidnek. Honnan jönnek?
Üdv.