Okos Mikulás Creative Commons License 2001.10.04 0 0 29
Kisfiam, végig sem olvastam a topikot, azért másoltam be, mert a MH neve volt a címében.

Lovas megvédené magát szerintem, ha kapna rá lehetőséget. Csak ti hiszitek azt, hogy ha rendre megjelennek Lovast támadó cikkek, amikre általában esélye sincs az őt megtámadó orgánumban válaszolni, akkor milyen jól "megadtátok neki". Ez olyan, mint amikor eléd pattan egy kisgyerek, s rád kiabál: hülye vagy, hülye vagy, majd elszalad. Nyilvánvaló, hogy nem azért teszi, mert meg akar veled vitatni bármit is. Amikor elfárad a kisgyerek, az ember ad neki egy NARANCSOT. De mivel ti felnőttek vagytok, majd hoz Piritós BANÁNT. Mérhetetlenül ostobák vagytok. Nem tűnik fel, hogy újra meg újra "legyőzitek", minden második topik őt fikázza itt, de mégis töretlen a népszerűsége?

Visszatérve a MH cikkre, elég gusztustalan, hogy a nagy másság, tolerancia és sajtószabadság jegyében próbálják a jobboldal megnyilvánulásait korlátozni. Még Gyárfást is megtámadják.

A kutyaugatás nem hallik az égig. Főleg ha olyan szánalmas példányszámban jelenik meg mint a MH.

Előzmény: purplerain11 (27)