hitMan Creative Commons License 2001.09.22 0 0 263
Az az igazsag , hogy most Adeptnek adok igazat. Eleg sokat hallottam arrol, hogy mennyi felresikerult mutet van, vagy akit megmutottek , utana sem javult sokat az allapota. Arrol nem is beszelve , hogy nem egy ember van akit megmutenek gerincservvel es nemsokara ott all megint a sebesz ajtaja elott. En lattam ilyet , amikor tobb mint egy evvel ezelott a leletemmel a kezemben a doki ajtaja elott varakoztam. Egy biztos, ameddig lehet, kerulom a mutot. En voltam csontkovacsnal, Prof. Kiem -nel / o manual terapiat alkalmaz /, es probalom csonterositovel , es hasonlo cuccokkal javitani a helyzetem. Igaz, hogy nagyon meg kell nezni , hogy kire bizod az "eleted". Egy biztos , azert meg egyszer nem engednem ,hogy a hatamra alljanak, es vegig rugdossak a gerincemet. / Na, az kellemetlen volt. / Mar lassan 1 eve , hogy nem jartam csontkovacsnal , egyelore tartom magam. Tovabbra is erositek, futok, a rotalo, es gerincerolteto gyakorlatokat kerulom. Elmeletileg az lenne a helyes , hogy akinek gerincserve van , az ne futkarozzon, es ne kondizzon , nekik csak az uszas es a nyujtas jar osztalyreszul. Szerintem minden megengedett, ha esszeruen csinalja az ember, es belatja , hogy vannak korlatok, amit nem szabad figyelmen kivul hagyni. En ugy erzem , hogy a gerincserv legnagyobb ellensege , a hosszan tarto ules, nem pedig a mozgas. /Mert annak idejen amikor megmutattam a leletet egy orvosnak,egybol azt mondta: Vegleg abba kell hagyni mindenfele edzest, vagy magamra vessek. Szerencsere konzultaltam par orvossal, akik maskepp lattak a helyzetet. Speciel Prof. Kiem azt mondta , hogy maradjak inkabb csak az uszasnal, de aki allandoan edz , az tudja milyen erzes az, amikor azt mondjak, hogy vegleg alljon le. Igy sajat megerzeseimre hallgatok egyelore. Remelem nekem lesz igazam.