Dzsojszi
2001.09.19
0
0
6
:o)))))))))) Ez tényleg zseniális húzás lenne !!! Az összes frissen végzett uefapróliszenszes barmot rászabadítani Európára !!! Díszlépésben nyernénk a selejtezőket :-)))))))))))
Előzmény:
tepoe (4)