tepoe
2001.09.19
0
0
4
Ha BB edzi őket, akkor nem. Zseniális fogás lenne. Verebes menyjen az olaszokhoz, Komora a svédekhez, Varga a románokhoz, Szurgent a szlovákokhoz, és már kint is vagyunk a következő EB-n.
Előzmény:
Campi (3)