ChrisRea Creative Commons License 2001.09.18 0 0 topiknyitó
Magyar foci, OLÉ !!!!

Forrás: sportforum.hu-(Munkatársunktól)
A Time-Press információja szerint: a magyar válogatott volt szövetségi kapitánya, Bicskei Bertalan Albániában vállalhat munkát. A hírszolgáltató úgy tudja, hogy Bicskei előrehaladott tárgyalásokat folytat egy albán élcsapattal. Ugyanakkor az érdekelt egyelőre nem hajlandó erről nyilatkozni, mindössze annyit mondott: „…ezt a hírt sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom”.
Az FK Tirana dúsgazdag elnöke igencsak szereti a magyar edzőket és elismeri szakmai tudásukat, mi több, ha teheti, szívesen foglalkoztatja őket. A fővárosi klubot nem is olyan rég magyar edzőpáros irányította, nevezetesen: Temesvári Miklós és Dzurják József…