madfax Creative Commons License 2001.09.16 0 0 topiknyitó
Szeretném veletek megosztani abbéli vélekedésemet,(tisztelet a kivételnek)a média nem mutatja be tisztességesen az állatokat.Valószinüleg semelyiket sem,de én elsősorban a kutyákról szóló hiradásokat figyelem.Elképesztő dolgokat olvastam:Először kb.másfél éve figyeltem fel erre. A Mai Napban olvastam egy beszélgetést KocsiIlonával(akivel egyébként semmi bajom sincs),a Magyar Hirlap főszerkesztőjével,abból az apropóból,hogy megszületett az uj állatvédelmi törvény.Nós azt nyilatkozta,hogy nagyon örül neki mert ezentúl legalább nem kell kutyaszarba lépnie az utcán.Ennyi.Azon képedtem el,hogy neki ezt volt a legfontosabb kiemelni (az egyébként szar,antianimális)törvényből.Elfogadom,szar szarba lépni,de nem mérhető azzal a kevés állatvédő résszel ami benne van és azzal a sokkal ami kimaradt.Megjegyzem azt sem hajták végre ami megszületett.Jelentkezzen az aki tud arról,hogy valakit megbüntettek állatkinzás miatt.Kétlem,hogy lenne ilyen.Számtalan más esetet feltudnék sorolni és fel is fogok,de most ennyi bevezetőben.Kérem osszátok ilyen irányu tapasztalataitokat.(Kedves párttagok ne legyen belőle jobb-bal vita,a hirlapot csak példának hoztam fel.