Thernitibi
2001.09.15
0
0
70
Mikor mi jöttünk haza, akkor már a legkitartóbb tyúkok is elültek. Gondolom én, mivel nagy csend fogadott Vodicán (meg itthon).
Előzmény:
oszibá (69)