oszibá
2001.09.15
|
|
0 0
69
|
Rossz volt nálatok a munkamegosztás:-)
Legközelebb én is elviszem az asszonyt, az ő jogsiját próbálják meg elvenni.
Mikor jöttetek vodicánál ott volt még a tömeg?
Mikor oda értem nagy forgalomirányítás volt.
Valakik koccantak. |
Előzmény: Thernitibi (68)
|
|