Thernitibi
2001.09.14
|
|
0 0
68
|
Nekem tegnap majdnem a tőkőm fagyott le, de legközelebb megosztjuk a munkát, mivel a buli felé én vezetek, hazafelé meg a kedves utas. És egy vödör narancslé helyett nyugodtan ihatok pár pálinkát és sört. |
Előzmény: oszibá (67)
|
|