Törölt nick Creative Commons License 2001.09.06 0 0 5867
Hello!

Na, ma a szabad perceimben kiserletezgettem a peronnal. Elso nekifutasra egy pozdorja lapon ontottem ki 4 elemet. Ebbol ketto sajna odaragadt :-) igy nem tudtam egeszben leszedni. A kovetkezo nekifutasnal mar osszeragasztottam a szeleket es igy ontottem ki az egeszet, alaja vekony papircsikot tettem. Igy mar sikerult a dolog. A fel- es lehajtokat meg nem volt idom megcsinalni, mert az ott helyben kell majd kiontenem az asztalon. Fenykepezni nem volt idom, csak 3 kep keszult, azon sem sok latszik... A jardat is elkezdtem, az egyszerubb, abbol egy csikot teljesen megcsinaltam, de meg 1-2 helyen festest fog kapni, koszolom majd. Szoval enyi jutott mara, majd szombaton remelhetoleg be tudom fejezni a peronokat. Egyebkent gipsszel kionte nagyon jol mutat, olyan hatasu, mintha tenyleg beton lenne. (Talan a papir anyaga tette..)

A kepek:
1.
2.
3.

A kulfoldi/lassu eleressel rendelkezok szamara a szokasos helyen, a photos.yahoo.com-on vannak a kepek.
(http://uk.photos.yahoo.com/bc/matiz_c/)

udv!

OFF:Steve, holnap legyszi kuldd el a telefonszamodat, 10 utan derul ki, mehetunk-e ! ON