Törölt nick Creative Commons License 2001.09.06 0 0 112
Baranka1 Igen, remélem én is, hogy hamar megfogan a pici. Anyukám példája ezt mutatja, hogy jó esélyem van.A betegségünkkel kapcs. volt doki aki azt mondta, hogy a terhesség alatt OK lesz, de utána nagyobb az esélye a kiújulásnak. Lehet, hogy nálad most ez történt? Igen, igazán nem az zavart engem sem, hogy véres, hanem az, hogy naponta 10-szer kellet WC-re mennemés így nehéz dolgozni járni, meg egyáltalán az egész életem egy rettegés.

mzsperx! A munkáltató ne tartson vissza a gyerekvállalásban, az ő szempontja is fontos, de a tied sokkal inkább. Hülyén hangzik, de a fogyó társadalmunknak sokkal nagyobb szolgálat, hogy szülsz, mintha dolgoznál. Nekem is volt egy kolléganőm, aki 2-3 hónap után férjhez ment, majd kb. a nászéjszakán terhes lett. Először persze orrolt rá a főnöke, de belenyugodott, aztán ő is örült a babának. Én 7 hónapja eljöttem betegállományba (előre szóltam, hogy ez lesz, nem rúgtak ki!), hogy nagyobb eséllyel meggyógyuljak és kisbabám lehessen. Most az egész cég drukkol, hogy mikor leszek már terhes. Pedig még tanulmányi szerződésem is van. Igazán korrektek, nem?! Bocs, ha hosszú voltam.