névtelen Creative Commons License 2001.09.03 0 0 8
Én a pannonnál írtam alá hűségnyilatkozatot.

Olyant nem írtam alá, hogy bármit csinálhatnak.

Azt ők megtették.

küldtek egy kis papírt a megváltozott "általános szerződési feltételekről".. amikor anno kb 4-5 éve meglett a telefonom, akkor volt egy korrekt szerződés, de egyszer csak kiküldtek egy olyant, amiben az apróbetű szerint csak én lehetek a hibás...

Amikor aláírtam a 2 évet az új telefonomra, akkor ezt még nem tudtam.

Aláírtam, hogy " az előfizetést nem szüntetem meg és nem adok okat arra, hogy a szolgáltató megszüntesse"...

Az már csak az apróbetűben, MÁSIK papíron, amit SOSEM írtam alá, csak "elfogadtam" azzal, hogy nem olvastam el.... szóval abban szerepelt, hogy "amennyiben az előfizető a szolgáltató által kezdeményezett bármiféle szerződésmódosítást nem fogad el, azt a szolgáltató az ügyfél általi felmondásnak tekinti"

Azaz a SZOLGÁLTATÓ BÁRMIT, AZ ÜGYFÉL SEMMIT SEM TEHET. (Pontosabban tehet: nézheti a reklámot, vehet új előfizetést és FIZETHET. amúgy meg pofa be)

Namármost ezzel én a pannont inkorrekt cégnek minősítettem és nem ajánlom senkinek és elnézést kérek attól akinek eddig ajánlottam.

ELŐFIZETÉST VENNI MA TILOS!!!

Olvassa el mindenki, hogy mit akarnak vele aláíratni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (7)