Baranka1 Creative Commons License 2001.09.03 0 0 94
Csissz: toxoplazmát nem néznek! Ne kérdezd miért, és azt se, miért kell 3 hetett várni az eredményre. Addig szépen el is kaphatod, és semmit sem ér az eredmény. Ugyanakkor az állatka vérét ha nézik, másnapra ott az eredmény. Én 15-16 hetesen kaptam életem első cicáját, rá egy hétre botlottam bele ebbe a toxoizébe a neten. Pánik indult. Aztán 3 hét... Negatív... Terhesség előtt kéne nézni!!!
Mi az a Crohn? Colitisem volt/van. Életem legrosszabb élménye amikor totál begyulladva megvizsgáltak... Aztán jött a Salazopyrin dobozszám, meg hogy majd kontroll... Na a kontrollra várhatnak :-) Aztán szép lassan lecsökkentettem az adagot, majd abbahagytam. Orvos hüledezne :-) Volt otthon mindig egy doboz, és ha láttam, hogy kezdődik, akkor elkezdtem szedni pár napig, aztán megint nem kellett... A terhességem előtt már nem szedtem, és alatta sem. Pedig pár hete kéne mert... De a baba miatt nem akarom! Csak egyre zűrösebb az életem, és várható, hogy ez nem a megszűnés felé viszi a dolgokat... Meglátjuk...