alu1 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 748
Vimes mondott pár szót Korsós Gy.-ről. Kurva gyenge volt, de én rendszeresen látom a Sturm meccsein, ott egészen más feladattal rendszeresen a kapu előtt bóklászik és lövi a gólokat. Ez mondjuk a válogatottbeli baromságokra nem mentség, csak adalék. Az a barom Berci betonozza be szerintem az ökör "taktikájával" a kapunk elé.

Remélem nincs ebben a topicban senki se, aki komolyan azt hisz, hogy bárki jobb csapatot rak össze ebből a halom ganéból, ami rendelkezésre áll ? Jöhet ide Egérvári, vagy Egervári, majd lesznek szuper okos nyilatkozatok, meg null négyek futószalagon.

Szvsz az, hogy még az európai középmezőnnyel sem vesszük fel a kesztyűt, az pont az olyan EMBERILEG tapló játékosok (?) miatt van, mint pölö sebőkvillamos. Aki meccs közben is a nézőkkel foglalkozik, meg hogy a zseléréteg meg ne csússzon a haján, attól mit várunk ? Az olyan fazonoktól, akinek játékstílusára a beszari a legjobb szó (lisssztesssz), hogyan lehetne egy nemzeti válogatott irányítását rábízni ? Beckham félsérülten adott tegnap 5 olyan indítást, hogy Détári a seggét kente volta örömében a plafonhoz, ha annak idején egy ilyet adott volna teljes válogatott pályafutása során. Sorolhatnám még, de minek...

Láttam az albán válogatott jónéhány meccsét. Utolsók mint állat a csoportban, de szó nélkül elcserélném őket a magyar válogatottra. Hogy miért ? Mert a hazája címeréért és mezéért lerágja az ellenfél lábát is, ha tudásból nem megy. A németek és angolok is vért izzadtak ellenük, csak azért, mert egészséges nemzeti önbecsülésük van, ami a mi kis fasz sztárocskáinknak soha nem volt. Ezek azt se tudják, hogy miért lényegse egy magyar embernek, hogy a románok ellen a lelkét is kitegye a pályára. A sebők lehet, hogy minden héten az útlevelében nézi meg, hogy mi a nemzetisége....

Én nem látom a kiutat, mert azt az utánpótlás generációt még gondolatban se csinálták meg, aki nem a "nem tucc inni, soha nem lesz belőled focista" légkörben nő fel, ezt tapasztalatból mondom. Ráadásul nekem is lányom van, szerencsére...