Castelejo Creative Commons License 2001.08.30 0 0 222
Sziasztok, itt vagyok Lisszabonban egy dismay altal ajanlott netcafe-ban (orok hala neki ezert es a tobbi infoert is), hat mit is mondhatnek: csodalatos varos. Ha valaki most indul es barmi kerdese van, talan mar en is tudok ra valaszolni, nehany tanacs es tapasztalat:
1. Air France-szal jottem, Parizsban csak a szerencse mentett meg, hogy elerjem a csatlakozast, vegul elertem, a csomagjaimat viszont elkevertek, csak masnapra kaptam meg (ugyhogy amig nem keso: MINDENKI FELEJTSE EL A FRANCIAK NEMZETI LEGITARSASAGAT!!!!!!)
2. Mindenkeppen vegyetek Lisboa-card-ot (1,2,3 napos van): ingyenes tomegkozlekedes, ingyen belepo a muzeumok tobbsegebe, ahova nem, ott kedvezmenyt adnak.
3. A cyberica nevu internetcafeba mindenkeppen gyertek el, nagyon jo zene, jo csaj a kiszolgalo
4. Egesz nap legyetek nyomas alatt (nem viz es tej altal), ugy az igazi :)))). Kubaban mar probaltam, itt is bejott, a kicsi portugal-szokincsem hamar megnott..
5. Ami a lenyeg: aki teheti, jojjon ide es nezze meg iden, vagy jovore, eleg sok helyen megfordultam mar szerencsere, de ez itt valami eszmeletlen jo.

Na adeus:

C.

Előzmény: Desarthe (221)