Baranka1 Creative Commons License 2001.08.28 0 0 74
Trilla Kedves! Nehogy most add fel! Legrosszabb esetben is 2/3 esélyetek van arra, hogy minden oké legyen, ha jól értettem. Az egy évre pont az előbb írtam, meg már írtam is, igaz, én nem szülés után vagyok, de nálam pl. csak 2-3 hónap volt (2 rendes menzesz). Vagyis egyáltalán nem lehetetlen, hogy egy egészséges felnőtt szervezet helyreálljon. Nekem is hosszú hónapokat mondtak, nekem a párom miatt nem volt időm sok... Én ezért pánikoltam. Ti nem tudtátok volna vinni a papírokat? Vagy ti sem kaptátok meg? Így egy kicsit tényleg potyaútnak tűnik, na de majd a 2.! Az biztos job lesz! Mehettek máshova is, jobbat én sem tudnék :-( De ha "csak" ennyire okosak, akkor bízzatok egymásban és magatokban!!! Aztán lesz baba, és ha minden jól alakul, kutya baja sem lesz! Nekem is néha az az érzésem, bármikor terhes lettem volna, nnyira szerettem volna! Abbahgytam a tablettát (ez is segít, mármint előtte 1-2 hónap fogamzásgátló), és egyből... Tehát kitartás, és mindenképpen bízzatok a 2. megbeszélésben, én is nagyon drukkolok nektek! Puszi! Baranka
Előzmény: Törölt nick (73)