hitMan Creative Commons License 2001.08.27 0 0 125
Ezek szerintem fix arral dolgoznak. A no azt mondta akivel telefonon dumaltam, hogy az arat a nemet patika adja. Szerintem nekik tok mindegy ha egy raklappal veszek is, akkor is ennyiert fogjak behozni. /de ha akarod akkor majd megkerdezem ha rendelesre kerul a sor / Hat nem tudom, azon is gondolkodtam , hogy rendelek egy olcso termeket az interneten, es ha megerkezik es jo aron kapom meg, akkor leadom az igenyeimet es rendelek egy nagy tetelt. / Mivel alapbol olcsobbak az araik/ Meg kivarom ezt a SHEN MIN-t, milyen aron juthatok itt hozza aztan majd lepek valamerre. Tudod, meg nem neztem at tuzetesen a REVIVOGEN-T / MIVEL A 1-2000/ velemeny atnyalazasahoz meg nem volt kedvem neki fekudni. :) Ahogy beleolvastam volt aki panaszkodott , hogy az elejen fokozodott a hajhullasa, bar ez altalaban termeszetes. Igy egyelore nem mondok velemenyt. Viszont SHEN MIN -t azt viszonylag hamar atneztem. Ahogy az lenni szokott pro es kontra, megis szamomra valamiert pozitiv kicsengese van a dolognak. / Bar en a SP-val is szimpatizalok ;) / Figyelj nezz utana es majd egyeztetjuk a velemenyunket.
Egyebkent a cim amit megadtam , ott talalhato tok olcson lenmagolaj . / Csak neked ;) /
Lehet , hogy majd en is veszek. Ha nem hasznal, hmm, legalabb szalkasodok. :)