oszibá
2001.08.26
|
|
0 0
62
|
Másik meglepetés a nett Emitel számla volt, állítólag napközben forgalmaztam, de én nagyon nem emlékszem ilyesmire.
Ugyan is júniusi öt órás automatikus nappali rácsatlakozás után kikapcsoltam az automatikus rácsatlakozást.
Majd kiderül.
|
|