identicalmcqc Creative Commons License 2001.08.24 0 0 211
Remekul jartal el. En drasztikusabban jartam volna el. INKabb egyest adtam volna neki es ebbol biztosan megtanulta volna hogy tobbet nem lesunk.. Igy nem biztos. Marpedig a cel azt hiszem ez. Nem az igazsagossag, hanem az hogy mindenki sajat kutfobol csinaljon meg dolgokat mert az o tudasara vagy kivancsi es igy lesessel ez nem igazan objektiv kep. Azonkivul ilyenkor vedd figyelembe mindig a tobbi tanulo erdeket is. Mi van azokkal akik tisztessegesen keszultek de gyengebben sikerult nekik?
Szoval a gyerek szempontjabol jol jartal el de az osztaly szempontjabol nem vagyok annyira biztos. Mindenesetre ugy hiszem hogy az en valtoztaom bar lehet hogy hatekonyabb lett volna ugyanakkor biztosan nem lettem volna a gyerek kedvence. Ugyanakkor azt is figyelembe kellett venned hogy "targyi bizonyitekod" nem volt ra csak erre utalo jelek.

vvvppp ( ha jol emlekszem ha nem akkor bocsanat)
Te nem tudtal arrol hogy az igazgatosag reszerol kotelezo reszt vennie valakinek hogy az elnokon kivul biztositsa a vizsga tiszta es csalasmentes lemenetelet? Akkor jo lesz neha erettsegiztetned. Ugyan nekem ez volt az elso es egy darabig ugy nez ki hogy az utolso is de azert ezt eleg jol elmondtak a vizsga elejen.

Előzmény: E-ditke (209)